Automobilio nuomos sutartis jau pasirašyta, mašinos dokumentai ir rakteliai jau Jūsų rankose, tad belieka tik įjungti pirmą pavarą ir pajudėti savais keliais. Taip, dabar jau Jūs savo padėties ir kelionių šeimininkas. Autonuomis komanda džiaugiasi, kad pasirinkote būtent mus, tačiau savo ruožtu primena ir tai, kad esate pilnai atsakingas už mašinos eksploatavimą nuomos metu. Nuomojama mašina eina iš rankų į rankas, – taip, tokia jau jos paskirtis, tačiau nuo to, kaip mes su ja elgsimės, kaip ją prižiūrėsime ir saugosime, priklauso, kiek ilgai ji mums tarnaus. Todėl saugokime ją kaip savą, nelakstykime kaip akis išdegę ir nelankykime visų kelyje laukiančių duobių. Taip jau yra, kad pasirašydami pasirinktos transporto priemonės nuomos sutartį dažniausiai iki galo jos neperskaitome ir neužfiksuojame svarbių joje apibrėžtų momentų.  Todėl dar kartą mes juos pasistengsime gražia forma priminti. Mieli klientai,  nepamirškime, kad grąžinant nuomojamą automobilį būtina:

  • pripildyti kuro baką iki pat galo („nenumuilynant“ net tų kelių litrų),
  • mašiną grąžinti sutartu laiku sutartoje vietoje (vėluojant, būtinai apie tai pranešti),
  • grąžinama nuomojama mašina turi būti tokia pati, kaip ir Jums perduodant nuomai (t. y. tvarkinga tiek išoriškai, viduje: nuplauta ir išvalyta).

Kaip matote, tiek nedaug tereikia, kad tiek Nuomotojas, tiek Nuomininkas būtų patenkinti.  Ačiū Jums iš anksto už supratimą.

Join This Conversation