Automobiliu nuomos salygos

KAINA
Į nuomos kainą įskaičiuota: privalomasis civilinis draudimas, pagalba kelyje 24/7, PVM.
LAIKOTARPIS
Minimalus nuomos laikotarpis – viena para.
NUOMOTOJO ĮSIPAREIGOJIMAI
Nuomotojas įsipareigoja už nustatytą mokestį nuomininkui suteikti teisę laikinai naudotis ir valdyti nuosavybės teise priklausančiu automobiliu; apdraudžia automobilį ir jo valdytoją civilinės atsakomybės draudimu; automobilį išnuomoja prieš tai patikrinęs jo techninę būklę, išplautą, su pilnu kuro baku.
APRIBOJIMAI 
Nuomininkas privalo būti vyresnis nei dvidešimt penkeri metai ir turėti mažiausiai dviejų metų vairavimo stažą; gali automobiliu naudotis tik Lietuvos Respublikos teritorijoje (be nuomotojo leidimo kitaip). Išnuomoto automobilio rida neribojama.
NUOMININKO ĮSIPAREIGOJIMAI
Nuomininkas privalo turėti ir pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį jam vairuoti nuomojamą transporto priemonę, ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą); privalo sumokėti nuomos mokestį nuomos pradžioje, pasiimant automobilį, ir palikti piniginį užstatą galimiems nuostoliams padengti, užstato dydis nuo 100€ iki 200€ priklausomai nuo automobilio klasės. Klientas grąžinęs automobilį privalo sumokėti už trūkstą kurą (automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku).
 ATSAKOMYBĖ
Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju; perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visas pasekmes; pažeidęs kelių eismo taisykles privalo sumokėti baudas; vagystės atveju, negražinus automobilio raktelių ir registracijos dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.